KONST / Skulptur & konsthantverk / Afrikana 6798024
*
nr 679 8024
Afrikana
diverse skulpturer, 1950-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:58:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 13:31:27
1
100 kr
31/1 09:40:16
2
Vinnande bud
31/1 15:42:57
3
200 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: african tribal art africana afrikana konsthantverk skulptur
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:27
-
5246 Stol
Afrikana
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:11
*
Afrikana
Läs mer om 50-tal
nr 679 8024
Afrikana
diverse skulpturer, 1950-tal
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 13:31:27 | 1 | 100 kr |
31/1 09:40:16 | 2 | Vinnande bud |
31/1 15:42:57 | 3 | 200 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: african tribal art africana afrikana konsthantverk skulptur
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:27 -
5246 Stol
Afrikana
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:11